• Vážení rodičia, žiaci!

Pre všetkých uchádzačov o štúdium na Gymnáziu  Andreja Kmeťa v Banskej Štiavnici pripravujeme   DNI OTVORENÝCH DVERÍ 2022.

Od  10 . januára   2022 sa budú vždy vo   ŠTVRTOK v čase od 14.00 hod do 15.30 hod konať KONZULTAČNÉ  DNI pre záujemcov o štúdium na naše škole.

Počas týchto dní budú mať žiaci a ich rodičia umožnený vstup do priestorov školy  a získajú informácie o:

• podmienky prijímacieho konania pre obe formy štúdia, termíny, podanie prihlášky, testy, apod.,
          • kritériá pre prijímacie konanie pre obe formy štúdia,
          • učebný plán v štvorročnom študijnom odbore - gymnázium,
          • učebný plán v študijnom odbore gymnázium - bilingválne štúdium, sekcia anglicko-slovenská, vyučovanie  v anglickom jazyku, maturitná skúška,
          • učebný plán v študijnom odbore gymnázium - bilingválne štúdium, sekcia rusko-slovenská, vyučovanie v ruskom jazyku, maturitná skúška,
          • možnosti  uplatnenia absolventov na vysokých školách
          • možnosti zapojenia sa žiakov do medzinárodných a národných projektov,
          • možnosti mimovyučovacích aktivít, krúžkovej činnosti,
          • možnosti zapojenia sa žiakov do práce žiackej školskej rady.

Konzultačné  dni sa budú konať v režime OTP.

Upozorňujeme záujemcov o konzultačné dni, aby sledovali Covid automat.

V prípade, že okres Banská Štiavnica  sa v určitý týždeň bude nachádzať v čiernej farbe, vstup do budovy školy   NEBUDE MOŽNÝ.

Vzhľadom na obmedzený počet návštevníkov v jeden deň je podmienkou účasti  na  KONZULTAČNÝCH DŇOCH GYMNÁZIA ANDREJA KMEŤA  REGISTRÁCIA  účastníkov.

Registrovať sa môžete na tel. čísle:  045 6920593.

Informácie ohľadom obsahu a konania prijímacích skúšok sa kontaktujte na tel. čísle: 0905 816 774 - výchovný poradca Mgr. Miroslava Kováčová v dňoch utorok v čase 08.00 hod. - 10.30 hod., streda a štvrtok v čase od 13.15 hod. do 14.15 hod.

Príďte a dozviete sa odpovede na Vaše otázky!

Pomôžeme Vám vo vašom rozhodovaní!