• Základné informácie

Študijný odbor 7902 J 00 gymnázium - štvorročné štúdium

Študijný odbor 7902 J 74 gymnázium -  bilingválne štúdium, sekcia anglicko- slovenská - päťročné štúdium

Študijný odbor 7902 J 74 gymnázium - bilingválne štúdium,   sekcia rusko- slovenská - päťročné štúdium

Štvorročné štúdium – (pre uchádzačov z 9. ročníka základných škôl)

Do prvého ročníka štvorročného vzdelávacieho programu gymnázia – študijný odbor 7902 J 00 gymnázium – môže byť prijatý uchádzač, ktorý úspešne ukončil deviaty ročník základnej školy v príslušnom školskom roku a splnil kritériá prijímacieho konania.

Harmonogram prijímacieho konania

-   riaditeľka gymnázia zverejní kritériá prijatia na štúdium -

-   zákonný zástupca žiaka podáva vyplnenú prihlášku riaditeľovi ZŠ -

-    riaditeľ ZŠ zašle prihlášky žiakov na gymnázium -

Termín prijímacích skúšok:

-      1. kolo 1. termín prijímacích skúšok:

-      1. kolo  2.termín prijímacích skúšok:

-      2.  kolo prijímacích skúšok:

Päťročné štúdium – (pre uchádzačov z 8. a  9. ročníka základných škôl)

Do prvého ročníka päťročného štúdia vzdelávacieho programu gymnázia – študijný odbor 7902 J 74 gymnázium – bilingválne štúdium  môže byť prijatý uchádzač, ktorý úspešne ukončil ôsmy alebo deviaty ročník základnej školy v príslušnom školskom roku a splnil kritériá prijímacieho konania.

Harmonogram prijímacieho konania

-    riaditeľka gymnázia zverejní kritériá prijatia na štúdium -

-   zákonný zástupca žiaka podáva vyplnenú prihlášku riaditeľovi ZŠ -

-    riaditeľ ZŠ zašle prihlášky žiakov na gymnázium -